O mně

Jmenuji se Jitka Kulihová a mojí zásadní životní hodnotou je SVOBODA. Ve světě peněz, který se každého z nás (ať chceme, či ne) těsně dotýká, mi SVOBODU nejvíce reprezentuje ZLATO – přírodní dar, který je KRÁSNÝ, VZÁCNÝ, jakkoliv NEVYROBITELNÝ, prostě MOCNÝ.

Ukáži Vám Vaši možnou cestu k němu.

Proč se mnou?

Jestliže Vaše peníze, ať už je máte uloženy kdekoliv, neplní tři základní funkce Investičního trojúhelníku (viz E-book zdarma), jedná se o rizikovou investici a je rozumné (či spíše nutné) to co nejrychleji změnit ve Váš prospěch. Důležité je vybrat způsob uložení, který bude maximálně splňovat Vaše požadavky.

ODPOVĚZTE SI NA TŘI DŮLEŽITÉ OTÁZKY:

  • Máte již naspořené nějaké peníze a chcete je ochránit před znehodnocením inflací či jinými rizikovými faktory ze strany bank, fondů apod.?
  • Spoříte pravidelně (i nepravidelně) a chcete v tom dál pokračovat, ale do běžných spořících produktů už Vám to nedává smysl právě proto, že úspory v nich se nezhodnocují, ale spíše ubývají?
  • Chcete, aby se Vám v průběhu času Vaše úspory či vklady stále zhodnocovaly a přitom jste je měli možnost kdykoliv použít?

Je některá odpověď ANO? Pak mám pro Vás ŘEŠENÍ:

a) uložit úspory do zlatých (stříbrných) investičních slitků o hmotnosti 1 g – 1 000 g nebo zlatých či stříbrných investičních mincí (osobní vlastnictví, rychlá směna zpět na peníze kdykoliv)
b) postupně spořit do zlatých investičních slitků o hmotnosti 1 g – 1 000 g, a to již od 100 Kč/měs. s možností jakýchkoliv mimořádných vkladů kdykoliv (osobní vlastnictví, rychlá směna zpět na peníze kdykoliv)
c) možnosti a) a b) vzájemně kombinovat

S tím Vám pomohu, podle Vašeho zadání najdu nejlepší variantu, celý proces zařídím a zprostředkuji k Vaší maximální spokojenosti.